Jak zła jest sytuacja finansowa w branży bankowej

Aktualna sytuacja na rynku bankowym w sumie do złych nie należy. Niby w dalszym ciągu bardzo daleko zachodnim gospodarkom do ery hossy, lecz można w sumie rzec, że na szczęście dosyć się wszystko utemperowało. Już nie słychać o mega katastrofach, wszechobecnej potrzebie dotowanie naszymi pieniędzmi banków. Jednak akurat tak przedstawiają się bankowe realia, jeżeli w rachubę wchodzą kwestie wewnętrzne. A jakby nie patrzeć zwykłego internautę przede wszystkim interesuje bardziej to jak banki podchodzą na ten moment do typowego klienta.


Cóż, fantastycznie w zasadzie nie jest, lecz skarżenia się na bankowe realia w sumie również dużego sensu to nie ma. A więc poruszmy nieco
bank
Dziennikarz: valeriy osipov
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
tematów dot. banków. Trzeba mieć nadzieję, że gdy ktoś będzie czytał ten tekst za powiedzmy 12 miesięcy, dostrzeże, iż banki (https://www.bgz.pl/pomoc/placowki-i-bankomaty/) w RP wreszcie traktują ludzi jak dawniej, przed nadejściem kredytu.

Czy warto brać teraz kredyt mieszkaniowy? Ogólnie tak, zwłaszcza, że są wielce na czasie rządowe programy pomocowe, Rodzina Na Swoim sprawiła, iż taka rodzina, która na serio podchodzi do własnego lokum, musi bez zwlekania wziąć kredyt w banku. Choć jeśli ktoś planuje trochę odczekać, w sumie także wielkiego kłopotu nie ma. Zbieranie kasy na wkład własny to ostatnimi czasy modny trend. Oczywiście bardzo sensowny, ponieważ sprawiający, że marża komercyjnego banku będzie niższa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.